Їхав п’яний таксист містом…

Під час патрулювання автодороги Н-12 «Суми-Полтава» у місті Охтирка, інспектори зупинили автомобіль таксі ВАЗ-2109 за порушення ПДР.

Спілкуючись із водієм, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, котрий зафіксував у нього 2,11 проміле алкоголю, що в понад 10 разів перевищує допустиму норму.

У салоні також перебував один пасажир.

З’ясувалося, саме він і розпивав алкогольні напої разом зі своїм товаришем-таксистом.

Інспектори склали на керманича адміністративний протокол за ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили його від керування авто.

До слова, санкція даної статті передбачає штраф у розмірі 10 200 гривень із позбавленням права керування транспортним засобом на 1 рік…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.