У Ромнах горів будинок...

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому триквартирному будинку на вулиці Руденка у м. Ромни.

Телефонував господар одного із помешкань, який побачив дим, що йшов із сусідського підвалу.

На гасіння направили черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що задимлення поширилось на квартири та прибудований до будинку торговельний ларьок. Також дана будівля була розташована впритул до інших будинків.

Працювати вогнеборцям довелось у апаратах для захисту органів дихання.

Їм вдалось зупинити подальше поширення вогню та локалізувати загоряння. А потім пожежу вже повністю приборкали.

Всього на гасіння було залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Із людей ніхто не постраждав.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі, повідомляє Управління ДСНС України у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.