Молода жінка, яка поїхала на заробітки і зникла, знайшлася…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, співробітники Ямпільського відділення поліції розшукували безвісно зниклу Ходіну Марину Сергіївну, 04.05.1991 р. н., жительку смт Свіса Ямпільського району.

27 березня 2019 року жінка поїхала на заробітки до м. Києва і не повернулася. Останній раз на зв’язок виходила 31 березня 2019 року….

Рідні були вимушені оголосити її в розшук

Проведені розшукові заходи дали можливість встановити місце її перебування.

Вона вже вийшла на контакт з поліцейськими, повідомив сайт yampil.info

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.