У Бурині тривають роботи з благоустрою

У місті тривають роботи з прибирання та вивозу сміття, гілок та торішнього листя з міського парку.

Також було проведено грейдерування та висипка дороги гранвідсівом та щебенем по вулицях Макаренка, Прорізна, Молодіжна та Новоселівська.

Закликаємо всіх небайдужих взяти активну участь у прибиранні прилеглих та закріплених територій. Кожен може зробити свій посильний внесок у спільну благородну справу, оскільки чистота міста, сіл, вулиць, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас, звертається жо жителів Буринської ОТГ виконавчий комітет Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.