Чи повернуть на Сумщині земельні ділянки вартістю 9 мільйонів гривень у власність держави?

Роменська місцева прокуратура наполягає на поверненні земельних ділянок вартістю 9 млн. грн у власність держави...

Нею за результатами опрацювання інформації ГУ Держгеокадастру у Сумській області щодо використання земельних ділянок для ведення фермерського господарства встановлено випадок відведення у позаконкурентний спосіб громадянину земельної ділянки державної власності для створення фермерського господарства, який всупереч вимогам закону, передав земельні ділянки в суборенду сільськогосподарському товариству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Як розповіла прокурор Роменської місцевої прокуратури Яна Клименко, за таких обставин Роменською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області заявлено позов в інтересах держави до фермерського господарства про визнання незаконними та скасування наказів, визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок, а також повернення земельних ділянок вартістю 9 млн. грн., повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.