Поховано Віктора Бойка, учасника АТО, захисника цілісності України

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, що з життя пішов учасник бойових дій на Сході держави Віктор Бойко з Тростянця.

Сьогодні, 10 березня 2019 року, тростянчани провели його в останню путь.

Про це повідомляє Тростянецька міська рада.

Віктор Бойко 5 років війни на Сході захищав цілісність та незалежність нашої держави, пройшов крізь пекло «гарячих точок» Донбасу.

Служив у 53 механізованій бригаді Збройних Сил України.

Відспівали воїна в Вознесенському храмі, поховали на центральному кладовищі Тростянця.

Бойко Віктор Володимирович народився 31 травня 1975 року в Тростянці.

Навчався в Тростянецькій загальноосвітній школі №1.

Закінчив ПТУ в місті Тростянець.

У 2014 році мобілізований на військову службу.

З 2017 року був добровольцем…

Світлина сайту spec-kor.com.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.