Радіостудії «Радіо Ромен» анульовано ліцензію

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про анулювання ліцензії на проводове мовлення міськрайонної радіостудії «Радіо Ромен».

З відповідним клопотанням звернулося до регулятора керівництво радіостанції, повідомила регіональний представник Нацради Лариса Якубенко.

З огляду на те, що «Радіо Ромен» у 2017 році отримало ліцензію на ефірне радіомовлення і розбудувало ФМ-станцію, утримувати ще проводове мовлення виявилося економічне недоцільним.

До уваги також був прийнятий факт постійного скорочення радіоточок. Так, на кінець 2018 року на весь Роменський район, який є одним із найбільших за кількістю населення, залишилось тільки 570 радіоточок.

На даний час міськрайонна радіостудія «Радіо Ромен» здійснює 24-годинне мовлення в ФМ-діапазоні, з яких 4 години – власне мовлення.

Партнер місцевої радіостанції – Радіо «Промінь».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.