До суду направлено обвинувальний акт стосовно начальника Сумської філії ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України»

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника Сумської філії ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України», викритого на систематичному вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. ч. 1, 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

У ході слідства, проведеного слідчими СУ ГУ НП в Сумській області, задокументовано неодноразове вимагання та одержання вказаною особою неправомірної вигоди від осіб, які утримуються в місцях несвободи за прийняття рішень про неможливість їх етапування (конвоювання) нібито за станом здоров’я із ДУ «Сумський слідчий ізолятор».

До слова, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

про це повідомив сайт sumy.gp.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.