Талановита вчителька загинула в ДТП…

У дорожньо-транспортній пригоді загинула вчитель фізики та інформатики школи № 4 Світлана Андрєєва.

Цю інформацію сайту Шостка.INFO підтвердили в адміністрації навчального закладу.

ДТП сталося Чернівецькій області.

Як повідомляє місцева поліція, в с. Магала Новоселицького району зіткнулися вантажний автомобіль «DAF» і легковий «Volkswagen Touran».

«За попередня інформацією, транспортні засоби Руху у попутному напрямку. Коли водій легковика здійснював обгін вантажівки, та раптово повернув вліво. Внаслідок зіткнення травмувалися дві 46-річні пасажірки «Volkswagen Touran». Одна з потерпіліх померла під час надання медичної допомоги. Наразі відомо, что за кермом вантажівки перебував 64-річний громадянин сусідньої держави, а водій та пасажірки легковика є жителями Сумщини », – йдеться в повідомленні.

Світлана Андрєєва працювала в школі № 4 більше 20 років.

У минулому навчальному році вона стала переможцем міського та обласного турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

У фінальній частині Світлана Юріївна зайняла 9-е місце.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.