Зі святом Вас, друзі!

Низький уклін кожному, хто поставив захист держави вище ціни власного життя. Всім тим, хто боронить мир у наших оселях, усім хлопцям, які залишили свої родини, щоб ми зараз могли бути поряд зі своїми близькими. Низький вам уклін і подяка.

Наші воїни – найкращі. Кожен наш воїн вартує десятка ворогів не тільки тому, що йому є що захищати, а й тому що у нас живе дух козацтва, наша історична пам’ять.

Зараз я із гордістю бачу, як відроджується новітнє козацтво, як відроджується козацький дух у наших воїнів, і це прекрасно!

Я глибоко переконаний, що з такими воїнами, як українці, наші домівки та наша країна завжди будуть у безпеці й у нас обов’язково все вийде!

Слава українським воякам! Вічна пам’ять полеглим героям.

З повагою,

Анатолій СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.