Буринь та Буринщина: найпопулярніші та рідкісні імена новонароджених в 2018 році

Нинішнього року найпопклярнішими іменами для новонароджених дівчаток є Катерина та Мілана.

А імена Євген, Богдан, Давид – це найпопулярніші імена для хлопчиків.

До слова, серед дітей, які народилися цього року, зустрічаються і досить рідковживані імена, зокрема, у дівчаток – Шамама, Міра.

А у хлопчиків – Платон та Назар.

Відзначимо, коли одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.