У росії та на окупованих ворогом територіях УКРАЇНИ продовжують розкриватися факти псування бюлетенів на виборах президента рф…

«Закреслюють кандидатуру Путіна»: у чаті «виборчкому» Керчі звітують про масове псування бюлетенів, написав сайт https://news.obozrevatel.com/

У росії та на окупованих ворогом територіях України продовжують розкриватися факти псування бюлетенів на виборах президента рф.

Зокрема, багато таких епізодів зафіксовано в окупованому місті Керч у Криму.

Про це OBOZ.UA стало відомо із власних джерел, які надали виданню скриншоти повідомлень із чату «виборчкому» Керчі. Члени «виборчих комісій» скаржилися в ньому на велику кількість недійсних бюлетенів.

Кримчани обливали їх зеленкою, залишали на бюлетенях нецензурні написи (зокрема образи на адресу російського диктатора) та непристойні малюнки, робили у них дірки, ставили одразу кілька галочок.

Також нерідко закреслювали ім'я путіна та дописували до списку кандидатів померлого російського політика Олексія Навального та навіть президента України Володимира Зеленського.

У цьому ж чаті члени «виборчкомів» мали звітувати про відкриття та закриття дільниць, а також повідомляти про візити іноземних спостерігачів та «провокаторів».

Зауважимо, що у росії в неділю 17 березня 2024 року завершилися незаконні вибори президента. Чинному диктатору володимиру путіну «намалювали» абсолютну перемогу з результатом понад 87% голосів…

Центр та Кібердепартамент СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ створили список безпечних каналів отримання інформації, а також виявили мережу інструментів поширення ворожої дезінформації в Telegram… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11827-tsentr-ta-kiberdepartament-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-stvoryly-spysok-bezpechnykh-kanaliv-otrymannia-informatsii-a-takozh-vyiavyly-merezhu-instrumentiv-poshyrennia-vorozhoi-dezinformatsii-v-telegram

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.