Сьогодні вночі, 10 червня 2022 року, прикордонники зафіксували мінометні обстріли території СУМЩИНИ…

Як повідомило Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North», ворог випустив близько 20 мін калібру 120 мм з боку російських населених пунктів зерново та страчово брянської області.

Ще 10 російських боєприпасів, випущених з боку російського села поповка курської області, розірвалися у Шосткинському районі близько 11 години.

Також, вранці рашисти тричі обстріляли зі ствольної артилерії та мінометів Чернігівщину. Зафіксовано понад 20 вибухів на прикордонній території Новгород-Сіверського району.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8698-rosiyani-sogodni-9-chervnya-2022-roku-z-droniv-skinuli-bombi-na-teritoriyu-sumshchini

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.