На війні загинув 19-річний роменчанин ДЕНИС ТКАЧЕНКО…

На війні загинув Денис Олександрович Ткаченко, 2002 року народження, випускник 4-ої школи міста Ромни.

Він працював звичайним вчителем інформатики у Київській приватній школі до початку повномасштабної війни. Але одразу ж після її початку записався в ряди територіальної оборони міста Київ та згодом, коли російська орда відійшла від столиці, він записався у добровільчий батальйон АЗОВ.

Під час бойового виходу на сході нашої країни його КамАЗ натрапив на протитанкову міну…

Звичайно гроші не повернуть матері сина, проте допоможуть поховати його з усіма почестями та провести в останній путь, як справжнього героя України!

Номер картки мами Дениса: 4149499123774612 (Сімчук Наталія Михайлівна), пишуть Ромни24.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8699-sohodni-vnochi-10-chervnia-2022-roku-prykordonnyky-zafiksuvaly-minometni-obstrily-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.