Погода на Сумщині з 19 по 25 жовтня 2020 року: холодає…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 12 по 18 жовтня 2020 року відбувся перехід від тепла до осіннього похолодання…

І якщо на початку тижня температура повітря вдень складала понад +20, то наприкінці вона знизиться до +10-+11 градусів.

А нічна температура повітря на вихідних складала до плюс 8 градусів.

Похолодання триватиме й надалі.

Удень температура повітря складатиме від +9 до +12 градусів. Хоча в окремі дні підвищуватиметься до +14-+15 градусів.

А нічна температура на початку тижня опуститься до +3-+5, надалі підвищиться до +7-+10 градусів.

Сонечко інколи з’являтиметься на небі..

На вихідні можливі опади..

Постійних сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 11-13 м/с.

На світлині: жовтень 2020 року.

Фото Мирослава Білика.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.