ДМИТРО ЗІКРАТИЙ, який народився й виріс у місті БУРИНЬ, у складі команди ТЕХНОЛОГІЯ-АГРОСВІТ (Суми) завоював бронзову медаль чемпіонату України в ПЕРШІЙ ЛІЗІ (відео)

Нинішнього футзального сезону сумська команда зайняла 2 місце в Групі Б групового етапу.

У 1/4 фіналу перемогла ФК Черкасиобленерго.

В 1/2 фіналу поступилися Athletic Futsal (Дніпро).

У матчах за 3 місце сумчани грали з футзалістами ФК Любарт (Луцьк).

Обидва поєдинки завершилися в нічию 1:1.

У серії пенальті точнішими були сумчани – 3:1. Голкіпер ДМИТРО ЗІКРАТИЙ став справжнім рятівником своєї команди на серії шестиметрових.

Він двічі врятував свою команду – це й принесло перемогу і бронзові медалі.

ФК Технологія-Агросвіт вже вдруге поспіль став призером чемпіонату України з футзалу в Першій лізі.

Зауважимо, що першим тренером ДМИТРА ЗІКРАТОГО є РОМАН КОНДРУХ, викладач-тренер, на жаль, вже колишньої БУРИНСЬКОЇ ДЮСШ…

ФК Технологія-Агросвіт (Суми), за яку виступає ДМИТРО ЗІКРАТИЙ із міста БУРИНЬ, у чемпіонаті України з футзалу в Першій лізі зіграв заключний матч проти команди ZP Group (Запоріжжя)… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/11771-fk-tekhnolohiia-ahrosvit-sumy-za-iaku-vystupaie-dmytro-zikratyy-iz-mista-buryn-u-chempionati-ukrainy-z-futzalu-v-pershii-lizi-zihrav-zakliuchnyi-match-proty-komandy-zp-group-zaporizhzhia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.