Погода на Сумщині з 6 по 12 квітня 2020 року: квітневе тепло…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 30 березня по 5 квітня 2020 року повним володарем став другий весняний місяць – квітень.

Відповідно й температура була квітневою.

І хоча в окремі ночі температурні стопчики ще опускалася до 0 і дещо нижче, вдень вони піднімалися від +6 до +10 градусів.

Наступного тижня вже буде справжнє квітневе тепло.

Температура вдень прогріватиметься від 10 до 17 градусів тепла, вночі вона опускатиметься до +2 - +7 градусів.

Опадів протягом тижня не очікується.

Протягом всього періоду світитиме сонце.

Сильних поривів вітру переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 12-14 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Наталії Кузнєцово-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.