Ділові жінки Сумщини здали кров для тих, хто її потребує…

Сьогодні, 02 квітня 2020 року, учасниці проекту «Ділові жінки Сумщини» вкотре здавали кров в Сумському обласному центрі служби крові.

Як написала Ірина: «Зараз в компонентах крові потребують: Дитяча онкогематологія (тромбоцити, кров, плазма) Обласна реанімація 1 і 2 групи – запас потрібен і для пологових будинків Плюс при безоплатній донації ми на руки отримуємо Корінці, якими допомагаємо безкоштовно отримати компоненти. Минулого тижня допомогли воїну АТО (дали 7 корінців) він їх обміняв на 1 дозу плазми для переливання батькові. Він не може бути донором, так як у нього ампутували ногу після бойових дій (2500 грн ціна питання, а він по корінцях взяв безкоштовно)».

Бути людьми не важко.

Просто допомагай.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про активну діяльність ГО «Спільнота ділових жінок Сумщини» та про їхні корисні справи…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.