Захистимо наших лікарів, щоб в потрібний момент вони захистили нас!

ГО «Пацієнти України» вже більше тижня працює по допомозі всім лікарням України.

Сотні координаторів та волонтерів по Україні займаються збиранням інформації-потреб по лікарнях, забезпеченню захисними засобами для медпрацівників, необхідного обладднання та дезінфекційних засобів.

Потрібні волонтери у таких містах:

  1. Шостка.

  2. Кролевець.

  3. Конотоп.

  4. Ромни.

  5. Білопілля.

За детальною інформацією потрібно звертатися до Наталії Кузнєцової-Віноградової, координатора в Сумській області від ГО «Пацієнти України», за номером телефону +380 99 976 61 63.

Не залишайтесь байдужими!

Адже коронавірус уже тут.

Ми всі разом повинні захистити наших лікарів, щоб в потрібний момент вони захистили нас!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.