Окраїна міста Буринь потопає в смітті

Ситуація, яка склалася з навколишнім середовищем в місті Буринь є жахливаою.

Ні, центр міста доглянутий та чистий.

А от що коїться на виїздах з міста – просто лякає і жахає.

Такими темпами невдовзі буде втрачена частину міста – жилово-приватний мікрорайон «Карасьовка» та озеро, яке розташоване поруч.

Річ у тім, що тут розташоване сміттєзвалище.

Воно огороджено, але весь непотріб – пакети тощо розлітаються навкруги.

Ще великі смітники виросли навпроти водойми.

Обабіч дороги, по вулиці розлітається сміття – літає, висить на деревах, падає на водяне плесо.

Я пропоную, якщо немає діла керівництву міста до збереження екологічно-природнього середовища Бурині, давайте ми, звичайні жителі міста, зберемося після закінчення карантину і проведемо толоку.

Таким чином, зможемо прибрати всі забруднені місця в нашому місті.

Адже ми всі живемо тут – у цьому місті: колись у чистому й охайному, а нині захаращеному сміттям на окраїнах, і отрутохімікатами в районі залізничної станції Путивль, що в нашому містечку Буринь...

Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України.

Фотоколаж автора.

Від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): хто згоден з цією пропозицією-ідеєю, просимо писати в приватні повідомлення Nataliya Kuznetsova Vinogradova в Фейсбуці https://www.facebook.com/natalife72

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.