Погода на Сумщині з 16 по 22 березня 2020 року: плюси повертаються

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 9 по 15 березня 2020 року температура повітря щодоби була плюсовою, удень – від +6 до + 12 градусів, а вночі – від +4 до +9 градусів.

Правда, сьогодні в неділю, 15 березня 2020 року, температура повітря опустилася до 0 і нижче.

Сонце в окремі дні дарувало своє тепло.

Наступного тижня плюсова температура знову запанує на теренах Сумщини – вночі вона складатиме від +1 до +5 градусів, а вдень вона підвищуватиметься від 5 до 10 градусів тепла.

Дні будуть і хмарними, і сонячними.

Сильних поривів вітру в основному не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 11-16 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Марії Безбородової (село Успенка).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.