Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Нехай ваше життя буде мирним, натхненним, благодатним! Зі святом Весни, Любові та Краси!»

Дорогі жінки Сумщини – наші Берегині!

Від імені чоловічої когорти обласної ради і себе особисто щиро вітаю вас з Жіночим днем – 8 Березня, що уособлюється з її величністю Жінкою, з початком нового життя, яке вона дарує, з пробудженням весни, розквітом природи, буянням квітів.

Цього дня ми, як ніколи, шануємо і віншуємо наших мам, коханих, доньок, сестер, кожну жінку в нашому житті. І це справедливо, бо ви - наші берегині, наша совість, наше світло, наше все.

Від усієї душі зичу вам кохання, краси, добра, злагоди і приємних несподіванок. Нехай кожен день стане для вас святковим, світлим, сонячним, радісним! Нехай у вашому житті буде менше турбот і труднощів, а ваші рідні зігріті душевним теплом і любов’ю, народженою у вашому великому серці!

Тож нехай і щоднина дарує вам, наші любі, приємні події, увагу і поклоніння, тільки хороших і чесних людей поруч! Нехай у ваших серцях завжди звучить музика любові, а в очах горить вогонь щастя і радості! Нехай ваше життя буде мирним, натхненним, благодатним!

Зі святом Весни, Любові та Краси!

З глибокою повагою і щирістю, голова Сумської обласної ради ВОЛОДИМИР ТОКАР

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.