Погода на Сумщині з 25 по 30 листопада 2019 року: осені кінець…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 18 по 24 листопада 2019 року відбув – це перехід від плюсової температури до мінусової.

Відбувся він всередині тижня, і до його кінця удень температура складатиме мінус 1-5 градуси, а вночі мінус 3-6 градуси.

Опади не випадали, але опускалися тумани.

Сонце ще світитило, хоча, звісно, вже й не гріло так, як на початку осені.

Наступний тиждень – це останній тиждень осені 2019 року.

Чим він запам’ятається?

Ще буде осіння погода.

У першій половині температура і вдень, і вночі складатиме від 0 до мінус 6 градусів, а з середини тижня і до його закінчення вона перейде на плюсову.

Удень температура повітря підніматиметься до плюс 2-5 градусів, а вночі знижуватиметься до +1-+3.

На початку тижня світитиме сонце, потім воно заховається в хмарах, і рідко звідти виглядатиме.

Із середини тижня можливі опади – інколи трохи сніжитиме, інколи – дощитиме.

Пориви вітру протягом наступного тижня в основному будуть помірними, хоча в окремі години можуть сягати 10-11 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житник.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.