У Буринській міській ОТГ обрали керівництво

Відповідно до Протоколу міської виборчої комісії «Про результати виборів депутатів Буринської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі» від 03.11.2017 року, керуючись Постановою Центральної виборчої комісії №381 від 02.10.2015 року «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів ВР АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ», керуючись частиною третьою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Буринська міська виборча комісія постановила скликати першу сесію новообраної Буринської міської ради Буринського району Сумської області VII скликання 24 листопада 2017 року о 10 годині в залі засідань Буринської міської ради.

Перша сесія Буринської міської об’єднаної територіальної громади відбулася. На ній було затверджено заступника голови ОТГ. Ним став Сергій Чередник. А секретарем обраний Володимир Писаний. Головою на виборах, які відбулися 29 жовтня 2017 року, було обрано Віктора Ладуху.

Є інформація, що в штаті новообраної Буринської міської ради працюватимуть близько 80 спеціалістів. На світлині: Буринська міська рада 25 листопада 2017 року. Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.