Циклон Axel несе дощі та грози…

В Україну можуть прийти дощі, грози і навіть похолодання, пише на своїй сторінці у Facebook синоптик Наталія Діденко.

Дощі з грозами найбільш ймовірні знову на Заході України, а також у Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській областях, в Кропивницькому і районах, у Черкаській та Одеській областях, увечері місцями в Криму. На решті території – без опадів.

«У західних областях і на півночі (Сумська область – БіЖ) температура повітря знизиться: на заході до +15… +22 градусів, на півночі до +19… +23 градусів. На півдні та сході очікується +25… +30 градусів. Вітер південно-східний, 5-12 м/с, можливі пориви до сильного, особливо під час грози. Будьте уважними”, – застерігає Наталія Діденко.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.