До Конотопа із зони ООС повернулися військовослужбовці 58 ОМПБр

Сьогодні, 13 квітня 2019 року, в Конотопі свято – до міста із зони ООС повернулися військовослужбовці 58 ОМПБр…

Військовослужбовці пройшли центральними вулицями міста з бойовим прапором від пам’ятного знаку «Борцям за волю України» до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Тут відбувся урочистий мітинг.

У цей час біля кінотеатру «Мир» відбувається святковий концерт з нагоди повернення захисників у пункт постійної дислокації.

Участь у ньому беруть художні колективи та вокалісти міста.

Довідково: 58-ма бригада ОК «Північ» почала своє формування 16 лютого 2015 року згідно спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу від 8 грудня 2014 року. Місцем дислокації для бригади було обране військове містечко колишньої 123-ї гвардійської ракетної Брянсько-Берлінської ордена Червоного Прапора бригади (в/ч А1002) в Конотопі, розформованої 2006 року. З квітня 2015 року склад бригади поповнили 13-й, 15-й та 16-й мотопіхотні батальйони…

Світлина Сергія Демехи.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.