Прощавай, Анатолію Яковичу Річкаль…

Сьогодні, 8 квітня 2019 року, в останню путь у Сумах провели Анатолія Річкаля, першого заступника голови Сумської обласної ради, генерала поліції третього рангу.

Анатолій Якович Річкаль нагороджений почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» III ступеня, подякою Центрального апарату Державної служби зайнятості, подякою Прем’єр-Міністра України, Орденом «За заслуги» III ступеня, іншими нагородами.

Під час роботи на посаді першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолій Якович проявляв високий професіоналізм та відданість справі, здійснив значний вклад у спільну справу обласного керівництва, спрямовану на збереження стабільної політичної ситуації на Сумщині, недопущення розгортання збройних конфліктів на території Сумської області.

Анатолій Річкаль завжди допомагав простим людям, переймався їхніми болючими проблемами, вирішуючи їх…

Проведено в останню путь Людину з великої літери, життя якої було віддано служінню добру, честі, порядності, відданості справі, люблячого чоловіка, тата, дідуся, вірного й надійного друга…

Болить душа…

І серце – дуже…

Прощавай

надійний,

вірний

ДРУЖЕ…

Не в силах вірити

у це…

Весна ж цвіте,

весна ж цвіте…

Прийшла оця

сумная

звістка

напередодні

Благовіста…

Болить душа…

І серце – дуже…

Прощавай

надійний,

вірний

ДРУЖЕ…

Іван Житник.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.