Недригайлівщина попрощалася з 20-річним Героєм …

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, 18 березня 2019 року у зоні Операції Об’єднаних Сил солдат із села Деркачівка, що в Недригайлівському районі, - Євген Миколайович Керечанин.

Віддаючи останню шану патріоту своєї країни, прощались з солдатом під звуки оркестру та залпів автоматів. Євген Коречанин народився у селі Деркачівка 7 травня 1998 року в родині простих сільських трударів. Після закінчення школи, у 2013 році, Євген вступив до ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», в якому здобув професію за спеціальністю слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій категорії «Є».

Потім він пішов на службу до лав Збройних Сил України за контрактом.

Отримавши військове звання солдат, проміняв тихе, спокійне юнацьке життя на суворі будні воїна-захисника Вітчизни.

Євген проходив військову службу в найгарячіших точках в зоні АТО (ООС) на сході України в Донецькій та Луганській областях.

Трагедія сталася 18 березня 2019 року близько 10 години ранку поблизу населеного пункту хутір Вільний Попаснянського району Луганської області внаслідок смертельного кульового поранення, завданого ворожим снайпером.

Євген Коречанин любив життя і багато хотів встигнути зробити.

Попереду у нього було ціле життя, але ворожа куля обірвала його, не давши здійснитись юнацьким мріям.

Всього лише на 21-му році життя, пішла від нас людина, про яку говорять – він був справжнім українцем, безстрашним і хоробрим, вірним своїй землі, своїй країні, своїм друзям і віддав життя, захищаючи Україну…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.