Зі святом – Днем Соборності України!

Дорогі жителі Сумшини!

День Соборності України – свято, яке відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця подія відбулася рівно 100 років тому – в 1919 році.

Цей січневий день нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України.

Україна – соборна держава і ми – єдиний український народ!

І віримо, що врешті-решт, на сході країни закінчиться війна, і в державі запанують довгоочікувані мир, спокій та злагода.

І твердо переконані, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців за її незалежність та свободу, навіки залишиться непорушною.

Ми маємо бути свідомі того, що тільки в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наступні покоління.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідної Сумщини та рідної України!

Зі святом – з Днем Соборності України!

З повагою,

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.