З Новим 2019 роком, дорогі жителі Сумщини!

2018 рік, безсумнівно, був насичений подіями, досягненнями і деякими розчарування.

Однак він – це вже історія…

А зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.

Це час, коли загадуються бажання, приходять нові сподівання та надії.

А мрії, які не здійснилися в попередньому році, повинні обов’язково здійснитися в наступному.

Тобто, тепер уже в новому році!

Вітаю Вас з Новим 2019 роком! Бажаю Вам міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя і добробуту, затишку і тепла в сім’ях, благополуччя та Божої ласки!

І коли стрілки годинника зійдуться о 24 годині – загадайте своє найзаповітніше бажання і воно повинне неодмінно здійснитися!

Новий рік – це, безперечно, казкове свято і ми самі можемо стати чарівниками в ньому, повірити у свої успіхи і перемоги.

І є надії й сподівання, що саме в 2019 році на нашій рідній Українській землі запанують довгоочікувані мир та спокій!

Зі святом!

З повагою,

АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.