Циклон із заходу принесе на Сумщину на вихідні дні відлигу та мокрий сніг

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в кінці нинішнього тижня почнуться опади

І завтра, в п’ятницю, 21 грудня 2018 року, на Сумщині очікується невеликий сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

За прогнозом Сумського гідрометцентру, відбудеться підвищення температури вночі вдень від -3..+2 градусів.

На вихідних 22 та 23 грудня 2018 року можливий мокрий сніг з дощем, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Вітер буде західний у межах 7-12 м/с.

Температура повітря вночі та вдень складатиме від мінус 3 до плюс 2 градусів.

Утім, у природи не буває поганої погоди…

На фото: грудень 2018 року в місті Буринь.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.