Буринь «розовіє»…

У цы жовтневы дны вулиці в Бурині, які розташовані по обидва боки залізничної дороги, що проходить через станцію Путивль, все більш стають «розовими»…

На них – є зерно розсипаної кукурудзи.

А сміття від неї, після очистки, опадає на землю (на світлині).

Нагадаємо, що в місті Буринь діють два елеватори…

Висновки від «розовіння» прилеглої території і не тільки її у місті Буринь, і чи впливає це на здоров'я городян – може зробити особисто кожний читач інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.