На Буринщині, як і на Сумщині, у нинішньому році значно зменшилася кількість населення

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що в Буринському районі станом на 1 серпня 2018 року, за оцінкою, проживало 23,9 тисяч жителів.

Кількість живонароджених у січні–липні нинішнього року складала 88 дітей, померлих – 330 осіб.

На початку цього року в районі проживало понад 24 тисячі жителів…

На 1 вересня 2018 року чисельність наявного населення Сумської області складала 1086,4 тисяч осіб, з них міських жителів – 69,0 відсотка, сільських – 31,0 відсотка.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Сумській області.

Упродовж січня–серпня 2018 року кількість населення області зменшилась на 7885 осіб.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.