У Вознесенці надзвичайна подія: прорвало дамбу…

На території Вознесенського старостинського округу сталася надзвичайна подія – прорвало дамбу на місцевому водосховищі, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Рівень води почав стрімко знижуватися, що могло призвести до затоплення городів та загибелі риби.

За вказівкою Буринського міського голови Віктора Ладухи швидко розпочалися роботи по ліквідації прориву.

Місцеві жителі також долучились до порятунку водосховища, адже була дорога кожна хвилина.

І всім разом проблему вдалося вчасно вирішити…

Від інтернет-портаду БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): ця НП трапилася 19 вересня 2018 року. І добре, що прорив на дамбі вдалося досить оперативно ліквідувати. Адже сьогодні, 24 вересня 2018 року, протягом дня йде дощ з доволі сильним поривом вітру…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.