Погода на Сумщині з 24 по 30 вересня 2018 року: холодає...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, попередній тиждень був досить теплим: удень температура підвищувалася до +28 градусів, правда, вночі опускалася до плюс 11-12 градусів.

На небі сяяло сонце.

Вітри сильними не були, хоча інколи й сягали 12-14 м/с.

Не інтенсивний дощ, як і повідомляв БіЖ, пройшов тільки сьогодні рано-врагці, 23 вересня 2018 року.

Наступного тижня, якщо порівнювати з попереднім, значно похолодає.

Денна температура коливатиметься від плюс 12 до плюс 15, а нічна значно знизиться – до плюс 4-8 градусів.

Дощ можливий 24 вересня 2018 року удень, триватиме він до вечора.

Серед тижня теж можливі опади, але не такі інтенствні.

У цілому протягом тижня ще світитиме сонце (хоча й хмари нерідко закриватимуть небо) з несильними вітрами, правда, які інколи зростатимуть до 11-22 м/с.

Загалом же, перший місяць осені – вересень – радував жителів Сумщини своїм теплом…

Утім, у природи немає поганої погоди.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.