Погода на Сумщині з 07 по 15 серпня 2018 року: спека триватиме...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СМЩИНА, протягом попереднього періоду вночі температура складала плюс 20-22 градусів, а інколи вдень повітря прогрівалося й до +30 і вище.

Перша декада серпня є доволі спекотною. Адже протягом нинішнього тижня повітря вдень прогріватиметься до плюс 25-30 градусів.

Правда, нічна температура спаде до +14-16 градусів.

Дощів поки що не очікується.

Утім, у природи немає поганої погоди…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.