Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, звернулася до голів районних рад та міських голів з проханням допомогти онкохворим дітям Сумщини

До заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко часто надходять звернення від батьків онкохворих дітей з проханням надати матеріальну допомогу на лікування, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Відвідавши дітей, які знаходяться в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні, та поспілкувавшись із їхніми батьками, я вкотре впевнилася, що основним проблемним питанням є лікування дітей амбулаторно, тобто підтримуюче лікування вдома», – зауважує Тетяна Головко.

Вона підкреслює, що для перебування дітей у стаціонарі, кошти виділяються з обласного бюджету.

Також допомогу надають благодійні фонди та громадські організації, а лікування вдома повністю «лягає» на плечі батьків.

Тетяна Головко направила запит, який адресувала головам районних рад та міським головам Сумщини, в якому просить не залишатися осторонь цих проблем, та розробити і запровадити дієві механізми, як матеріальної, так і соціальної допомоги сім’ям з онкохворими дітьми на території міст і районів області.

Депутати Сумськоъ обласноъ ради запит підтримали.

Відзначимо, що Тетяна Головко є виконуючою обов'язки голови Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.