Анатолій Річкаль: «Постать Кобзаря єднає Захід і Схід України, його творчість є дуже актуальною для сьогодення…»

Україна відзначає 157-му річницю перепоховання на Чернечій горі у Каневі Генія нашого народу Тараса Шевченка.

Сумщина теж долучилася до вшанування пам’яті Кобзаря.

Сьогодні, 22 травня 2018 року, в Сумах відбулися заходи з нагоди перепоховання найвідомішого у світі українця.

Біля пам’ятника Тарасу Григоровичу зібралися представники влади області та міста, громадські активісти, учнівська молодь та ЗМІ, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради. Вшанувати Кобзаря разом з учасниками зібрання завітав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Він, зокрема, наголосив на важливості творчої спадщини поета для формування українського національно-визвольного руху та боротьби українського народу за незалежність.

«Постать Кобзаря єднає Захід і Схід України, його творчість є дуже актуальною для сьогодення. Тому ми маємо згуртуватися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в суспільстві, – підкреслив Анатолій Річкаль. – Завжди, коли держава переживає складні часи, ми звертаємося до мудрого слова Тараса, який стверджував, що сила українського народу в єдності. Ми – сильна нація, котра вистоїть перед випробуваннями, адже народ, який береже своє коріння, заслуговує на гідне життя».

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Велокому Кобзарю, який був, є і завжди залишатиметься прикладом справжньої любові до рідної землі…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.