Доки в центрі Бурині бовванітиме це «диво»?

Про цю «рекламу» БіЖ уже писав неодноразово.

Жителі Бурині, спостерігаючи це «диво», ніяк не можуть втямити – в якому насправді році вони живуть?

До слова, у місті за цей період вже змінилося третє керівництво (втім, як і в районі), а «реклама» закликає й досі до «Нової Буринщини 2015».

Як повідомляють читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) «рекламні» написи з’явилися ще в 2010 році.

До речі, вже й тієї партії, яка розробляла цю «програму», у природі не існує. А от її заклики «живуть і перемагають» у Бурині…

Отже, через два роки буринцям доведеться «відсвяткувати» ювілей цього «дива»…

А не краще, коли б тут з’явилася національна символіка?

Якщо відверто, її майже не видно в Бурині…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.