Погода на Сумщині з 7 по 13 травня 2018 року: спека дещо спаде

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА повідомляв, шо на початку минулого тижня прийшов травень – заключний місяць весни.

І всі дні гріло сонце. Температура вдень сягала від плюс 25 до 30 градусів.

Уночі нижче +12 градусів теж не опускалася.

У минулі суботу та неділю випали опади. Інтенсивнісь їх була неоднаковою в різних регіонах Сумшини.

Сила вітру була нормі – не перевищуватиме 5-6 м/с. І тільки в окремі години зростала до 10-12 м/с.

Нинішнього тижня спека дещо спаде. А на вихідні (суботу та неділю) удень вона складе плюс 15-16 градусів, а вночі не перевищить +10 градусів.

Сильних опадів не очікується. Дощі можливо і пройдуть, але короткочасні.

Сонце майже не зникатиме з неба, хоча інколи його й прикриватимуть не густі хмарини.

На світлині: цвітуть каштани у Бурині 7 травня 2018 року..

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.