Визначні успіхи буринських вихованців Володимира Осадчого на різноманітних конкурсах…

Торік на обласному відкритому дитячому фестивалі-конкурсі «Джаз-Вітраж» вихованці комунального закладу районної ради Буринської дитячої школи мистецтв (директор – Євгеній Прядко) Олександр Чеманов та Денис Проценко (викладач – Володимир Осадчий), вибороли перше місце у номінації «Інструментальний жанр» (молодша віковв категорія).

Дещо пізніше у Києві відбувся міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», який проводив Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» Міністерства культури України.

У ньому взяли участь юні музикантки Дар’я Рибалка та Софія Сухомлин. Їх керівник – теж Володимир Осадчий.

І у номінації «Інструментальний жанр, саксофон, дует» у своїй віковій категорії дівчата вибороли перше місце. А їхні сольні виконання творів на саксофоні-альті та саксофоні-сопрано забезпечили кожній другу позицію в конкурсі.

До речі, не без участі Володимира Миколайовича Олександр Кочубей виборов першу премію на музичному конкурсі в Італії.

Саша виступав на 19 музикальному конкурсі солістів, який відбувся в італійському місті DI SAN SEVERINO MARCHE. У його виконанні на саксофоні прозвучав альт Чардаш Монті.

Любов до гри на ньому і ази майстерності йому прищепив саме Володимир Осадчий, коли Саша проживав у Бурині (нині він живе в Італії).

У Володимира Миколайовича три роки навчався юний музикант і продовжує займатися з ним і досі. Правда, тепер навчання в основному відбувається через Скайп.

І ось знову приємна новина. Навіть дві приємних новини завітали до Бурині.

Перша – перемога квартету саксофонів «Dixie» Буринської дитячої школи мистецтв в дитячому регіональному конкурсі «Шлях до зірок», який відбувся в місті Конотоп. До його складу входять Софія Сухомлин, Дар’я Рибалко, Роман Коров’яковський та Олександр Чеманов. І наступна добра звістка: даний квартет здобув перемогу і на Сумському обласному дитячому фестивалі-конкурсі «Джаз-вітраж».

В усіх цих творчих перемогах безсумнівна заслуга і наставника юних музикантів Володимира Осадчого.

Словом, – «Браво!».

Світлина Бориса Чеманова.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.