Погода на Сумщині з 30 квітня по 6 травня 2018 року: травень приходить…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА попереджав, що попереднього тижня деколи сила вітру може зростати до 15-17 м/с. Так воно й було.

А от дуже сильні опади на Сумщині не прогнозувалися. Хоча помірні – все ж таки в окремих районах випали.

Дні в основному були теплі й сонячні – при температурі вдень від плюс 15 до плюс 22 градусів.

А от вночі температура опускалася до +3-+5 градусів, а в основному вкладалася від +6 до +12 градусів.

На початку нового тижня прийде травень – заключний місяць весни.

І всі дні грітиме сонце. Температура вдень сягатиме від плюс 25 до плюс 30 градусів.

Уночі нижче +12 градусів теж не опускатиметься.

Опадів у першу травневу п’ятиденку не очікується, а 6 травня – вони випадуть. Сила вітру теж буде в нормі – не перевищуватиме 5-6 м/с. І тільки в окремі години дещо зростатиме.

Словом, початок травня 2018 року сприятиме не тільки доброму відпочинку, а й продуктивній праці жителям Сумщини на городах, дачах та полях.

На світлині: станція Путивль в кінці квітня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.