Погода на Сумщині з 2 по 7 квітня 2018 року: «плюси» домінуватимуть

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, що попереднього тижня значно потеплішає. І температурні зимові «мінуси» перейщли у весняні «плюси».

І температура повітря уже прогрівається вище +10 градусів.

Словом, весна по-справжньому розправила свої крила…

Нинішнього тижня «плюси» повністю домінуватимуть. Температура повітря вдень сягатиме 10-12 градусів з плюсом, а вночі триматиметься в межах від+1 до +5 градусів.

Дні в основному будуть сонячними, хоч інколи сонце й ховатиметься за хмарами.

Сильних поривів вітру не очікується, правда, в окремі періоди сила їх досягатиме 10-12 м/с.

Про погоду на Великдень, 8 квітня 2018 року, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: ось такою була погода в місті Буринь сьогодні, 2 квітня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.