«Перлина» з Бурині стала лауреатом міжнародного конкурсу

У місті Миргород, що в Полтавській області, відбувся VII Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс з хореографії «Mega Festival Of Arts» у рамках проекту «Барви Європи. Пори року. Весна».

Засновниками фестивалю стали ГО «Таланти 21 століття»(Україна), Палац культури курорт Миргород, International center «Talants of the XXI century» (Болгарія).

Партнером фестивалю виступив туристичний оператор «Златогорія-тур».

Цього року свої колективи виставляли українські міста Харків, Запоріжжя, Суми, Кременчук, Чернігів, Миргород, Прилуки, Дружківка, Ромадан.

Свою творчість на цьому міжнародному фестивальному дійстві показав і зразковий аматорський хореографічний колектив «Перлина» Буринського районного будинку культури під керівництвом Олени Ларінцевої.

Приємно відзначити, що буринчани не загубилися серед визнаних танцювальних колективів.

За підсумками конкурсу в номінації «Народна хореографія» у віковій категорії від 15 до 18 років колектив посів друге місце з хореографічною композицією «Солохи».

Таким чином «перлини» додали ще одне почесне звання Лауреатів до когорти своїх творчих здобутків, повідомила художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлини Дениса Ларінцева.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.