Під Конотопом злетів у кювет і перекинувся автомобіль екстреної допомоги

До служби «101» надійшла інформація про те, що в районі Конотопа автомобіль екстреної медичної допомоги УАЗ, який прямував за викликом до села Бочечки, потрапив у кювет і перекинувся.

«Подолавши близько 32 км на місце виклику прибуло відділення чергового караулу 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. Як було встановлено, в кареті швидкої допомоги перебувало 2 людини – водій і фельдшер. Люди не постраждали», –повідомила прес-служба ДСНС.

Повідомляється, що автомобіль перебував на схилі кювету, й існувала загроза подальшого його перекидання.

Тому для проведення робіт залучили трактор Т-150 місцевого агропідприємства, який тросом утримував УАЗ.

Тим часом, рятувальники пожежним автомобілем підвищеної прохідності ЗІЛ-131 відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку шляху.

Після цього він вирушив до місця своєї дислокації, оскільки на виклик була вже направлена інша бригада лікарів.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.