У Бурині зникла алейка, яка вела до Буринської лікарні…

Ця інформація, мабуть, викличе нове незадоволення у тих, хто постійно критикує БіЖ, який подає матеріали, котрі не подобаються опонентам інтернет-порталу.

Проте, хто цими днями дістається до Буринської ЦРЛ, той підтвердить, що йти потрібно не алейкою, яка веде до медзакладу, а дорогою по вулиці Кутузова.

Адже алейка зникла під метровою товщиною снігу, і її навіть не можна побачити (на світлині).

А, до слова, йти дорогою дуже небезпечно.

Адже тут постійно рухаються автомобілі, плюс ще й сильна ожеледиця.

Звичайно, можна дочекатися, коли сніг розтане на алейці.

Проте можна дочекатися й ДТП на дорозі.

Не дай Боже, звичайно…

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.