СОФІЙКА КОСЕНКО: «Я дуже люблю фігурне катання…»

У жовтні нинішнього року у чотирьох класах (в кожному окремо) Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 спільно з Наталією Кузнєцовою-Віноградовою, поетесою, блогером, головою ГО «Укрфонд «Лінія життя», провели патріотичний урок «Україна розпочинається з тебе».

Після закінчення уроку в 6-Б класі до нас підійшла учениця Софійка Косенко, і запросила на всеукраїнські змагання з фігурного катання на роликах.

Я поспілкувався з Софійкою, а потім і з її мамою Наталією Косенко, й дізнався, що дівчинка вже кілька років займається цим прекрасним видом спорту. Раніше захоплювалася ще й танцями…

–Я дуже люблю фігурне катання, – зауважила Софійка. – І прагнутиму досягати в ньому успіхів…

До слова, вони вже в неї є й нині.

Минулого року вона виборола срібну медаль в категорії intermedia на ковзанах на турнірі у Полтаві, бронзову – в Житомирі в категорії cadet 4d на роликах.

Також Софія Косенко виборола золото на чемпіонаті України в категорії novice на роликах в Одесі.

Додамо ще бронзову нагороду, яку Софійка завоювала в категорії intermedia на ковзанах на турнірі, який відбувся в Харкові.

І в 2017 році у неї були прекрасні виступи на змаганнях у Чернівцях та Львові…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ, 2 листопада 2019 року у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбувся перший етап Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах.

Фігуристи з усієї країни брали участь у Фестивалі на роликових ковзанах - IRON KIDS та в етапі Кубку України.

Виступила на цих змаганнях і Софія Косенко.

5 місце, яке зайняла Софійка у турнірі в категорії novice А, теж гарний результат.

–Софійка обожнює фігурне катання, – зазначає Наталія Косенко. – І без нього вона вже себе не представляє…

Безсумнівно, всі успіхи, яких вже досягла Софія Косенко, – це й велика заслуга її тренера Світлани Каравай.

Світлана Володимирівна не тільки вчить своїх вихованців добре кататися, професійно виконувати вправи, але й прищеплює у них віру в перемогу на будь-яких спортивних змаганнях з фігурного катання…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: Софійка Косенко під час виступу на турнірі в місті Суми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.