Давід Гніденко та Антон Капітоненко з Бурині, вибороли золоті медалі на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

У Путивлі відбулася ІІІ відкрита першість Сумської області з греко-римської боротьби, присвячена пам'яті видатного тренера України Миколи Івановича Янка.

По суті це був всеукраїнський турнір, в якому взяли участь борці з різних міст України – Києва, Харкова, Запоріжжя, Сум, Шостки, Конотопа, Путивля, Бурині...

До слова, на ньому виступили 227 спортсменів – це найбільша кількість за всі роки проведення турніру.

Нинішній турнір запам'ятався надзвичайно видовищною боротьбою, всі учасники були сильними і наполегливими.

Загалом – це було реальне випробування на міцність не тільки м'язів, але і моральних якостей спортсменів.

Нелегко було й буринським борцям. Однак, зібравши всю волю, образно кажучи в кулак, вони все ж таки змогли піднятися на п'єдестал пошани.

І не просто піднятися, а піднятися на найвищу його сходинку.

Зокрема, Антон Капітоненко в ваговій категорії до 100 кілограмів (2005-2006 років народження), проявивши характер і волю до перемоги, здолав у вирішальній схватці свого давнього суперника.

І в підсумку став чемпіоном престижного турніру й чемпіоном Сумської області з греко-римської боротьби.

Давід Гніденко, який має реальну вагу 47 кілограмів, цього разу виступав у ваговій категорії 55 кілограмів (2009-2010 років народження).

І в запеклій боротьбі, зібравшись з духом і волею до перемоги, також зійшов на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

Давід теж завоював золоту медаль турніру…

Ось що сказав у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Володимир Гніденко, батько чемпіона:

–Вітаємо наших спортсменів з перемогою, бажаємо їм успіхів у своїй улюбленій справі. Висловлюємо подяку тренерам за їх нелегку працю. Також хочеться відзначити, що даний турнір пройшов на високому організаційному рівні, дякуючи організаторам, які доклали чимало зусиль, щоб це так і було. Висловлюємо щиру подяку всій путивльській команді та їхньому тренеру Віталію Мужецькому, який не тільки робить багато для розвитку боротьби в Путивлі, а й завжди приходить на допомогу і нащим борцям… І, звичайно, слова вдячності за допомогу висловлюємо СК «Буринь» та підприємству «Базис+», і всім, хто вболівав за наших спортсменів…

Юні вихованці Буринської ДЮСШ вибороли два «золота» на турнірі – це Антон Капітоненко та Давід Гніденко.

Проте й інші борці команди продемонстрували на змаганнях високу майстерність і прекрасну боротьбу.

І, безсумнівно, їхні вагомі перемоги ще попереду...

А переможцям змагань цінні призи були вручені від охоронної фірми «Тактік Груп».

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Колаж Наталії Віноградової-Кузнєцової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.