Український боксер Олександр Усик, який має родинне коріння на Сумщині, увійшов в топ-5 боксерів супер важкої ваги…

Український боксер Олександр Усик увійшов в топ-5 боксерів супер важкої ваги за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC), повідомив інтернет-портал World Boxing News.

Відзначимо, що 32-річний український чемпіон світу потрапив до рейтингу організації вже після дебютного бою в хевівейті.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав, що Олександр Усик 12 жовтня 2019 року в Чикаго (США) достроково переконливо переміг американця Чазза Уїзерспуна. Титулом WBC нині володіє американець Деонтей Уайлдер.

До слова, у списку претендентів Олександр Усик перебуває на п'ятому місці, пропустивши вперед тільки Ділліан Уайта, Тайсона Ф'юрі, Луїса Ортіса і Олександра Повєткіна.

Зауважимо, що Олександр Усик, який є колишнім абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі, здобув 17 перемог в 17 боях, з яких 13 – нокаутом.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що чемпіон світу Олександр Усик має родинні корені в смт Терни, що в Недригайлівському районі Сумської області. Тут народився й виріс його батько – теж Олександр…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.