Відбувся 14 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 28 вересня 2019 року, відбулися матчі 14 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

Подаємо їх результати:

ФК «Шостка» - ФК «Ромни» - 2:2

ФК «Кролевець» - ФК «ТОВ Велетень» (Глухів) - 0:1

ФК «Тростянець -2» - ФК «LS Group» (Верхнья Сироватка) – 3:0

ФК «Гранум» (Сніжки) - ФК «Тростянець» - 0:6

У чемпіонаті лідирує ФК «LS Group» (Верхня Сироватка), друге та третє місця після 14 турів посідають відповідно ФК «Тростянець-2» та ФК «Тростянець».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.